• SİZİN İÇİN

    ÖNEMLİ OLAN

    Müşterilerimize, yiyecek ve içecek hizmetleriyle ilgili beklentilerinde en önemli unsurların hangileri olduğunu sorduk; ve onların olmazsa olmaz dedikleri en önemli kriterlerle 'İlk On' listemizi oluşturduk.

    Daha Fazla Bİlgİ Edİnİn


HABERLER

YAĞ YAKARKEN DESTEKÇİNİZ ÇOK

Yazın ortasına gelmiş olsak da henüz her şey bitmedi. Hala gidilecek tatiller, girilecek denizler var. Formumuza dikkat etmek hala önemli yani. Hep önemli tabii ki ama yazın sıcağının getirdiği ince ve renkli kıyafetler bu işi biraz daha belirgin bir hale getirebiliyor. Ama şimdi tatilde işin ucunu kaçırmak da tatilin şanınından geliyor. O halde napıyoruz, çıkarıyoruz hesap makinelerini, kağıtları kalemleri biraz yediklerimizin, içtiklerimizin hesabını yapmaya başlıyoruz.

DEVAMI İÇİN

ZAYIFLAMA DİYETLERİ HAKKINDA YANLIŞ BİLİNENLER: KETOJENİK DİYET

Sahil sezonu açıldı! Hepimiz için tüm yılın yorgunluğunu ve kışın soğukluğunu iyice attığımız zamanlar geldi. E bu ruhani hafiflemenin yanında her birimizde bedeni de bir hafifletme ihtiyacı da doğuyor. Bunun için bildiğimiz en iyi yöntemlerden biri de diyet. Bildiğimiz eski usul diyetlerin yanında her an yepyeni diyet türleri de doğuyor, intermittent fasting, akdeniz diyeti, taş devri diyeti...

DEVAMI İÇİN

HOŞ GELDİN BAHAR, HOŞ GELDİN RAMAZAN

Isınan havalarla birlikte bahara da iyiden iyiye merhaba derken, bu sene Mayıs ayında gelen Ramazan’a da hoşgeldin diyoruz. Ramazan ayı, son birkaç yıldır olduğu gibi bu yıl da günlerin uzun olduğu döneme denk geliyor, giderek uzayan günlerle birlikte oruçlu kalınan süre de artıyor. Bu da daha uzun bir aralıkta aç kalmak anlamına geliyor. Sahur ile iftar arasındaki sürenin uzun olmasına bağlı olarak hissedilen açlık duygusu da kendimizi tutamayıp yediklerimizin dozunu kontrol edemememize ve büyük porsiyonlar tüketebilmemize yol açabiliyor.

DEVAMI İÇİN

GERÇEKTEN VEGAN MISINIZ?

80 yıllık bir tarihi olan bu beslenme şekli son yıllarda popülerliğini daha da artırdı. Vegan mutfaklarıyla servis veren kafeler, vegan yemek tarifleri ve marketlerde satılan vegan ürünler sıkça karşımıza çıkmaya başladı.

DEVAMI İÇİN

YALNIZCA SİZİN İÇİN

Merhaba. Web sitenize hoş geldiniz. Burası bize değil, size özel...

Buraya gelmenizin pek çok nedeni olabilir - muhtemelen çalışanlarınıza işyerinde yemek sunmak istiyorsunuz - içiniz rahat olsun, bilmek istediğiniz diğer her şeyi de kolayca bulabileceksiniz.

Sizinle karşılıklı güvene dayalı, dürüst ve açık bir ilişki kurmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızın ve isteklerinizin tam olarak ne olduğunu, sizi dinleyerek ve sizi tanıyarak öğrenebiliriz.

Deneyimlerimize, başarılarımıza ve başarısızlıklarımıza dayanarak, ilginizi çekecek 10 temel nokta olduğunu öğrendik. Bizimle çıkacağınız yolculuğun ilk adımlarını atmak için, 'Daha fazla bilgi edinin' yazan yere tıklayınız.

Faaliyet gösterdiğimiz 70 yıl boyunca yiyecekler hakkında birçok şey öğrendik, bunlardan en önemlisi de; her şeyin sadece yemekten ibaret olmadığıdır.

Saygılarımla,


Andy Barry

Nihat Kartal
CEO

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN
MÜŞTERİLERİMİZİN FARKLI OLDUĞUMUZU DÜŞÜNMELERİNİN NEDENLERİ